Aromatické masáže

AROMATICKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Aromatická olejová masáž je relaxační masáž spojená s blahodárnými i léčivými účinky éterických olejů, které podporují a zlepšují fyzickou, emocionální i duševní kondici. Čistě rostlinné aromatické masážní oleje jsou složeny z pečujícího mandlového a vyživujícího makadamiového oleje. Jedinečnost pro vaše smysly dodají, pečlivě vybrané éterické oleje obohacené o vitamin E. Vaše smysly jsou stimulovány příjemnou vůní olejů a rostlinný původ pečuje o pokožku. Jejich vzájemným působením se docílí harmonizace vašeho těla i ducha.

Vyberte si voňavé pokušení sobě na míru.

GRAPEFRUIT S MÁTOU

Grapefruit je osvěžující, oživující a napomáhá zmírnit stres, napětí a špatnou náladu. Máta uvolňuje dýchací systém, pomáhá při ucpaných dutinách či migréně. Navíc podporuje imunitu celého těla.

MED A AMYRIS

JASMÍNOVÁ S MEDEM A KVĚTY NEROLI

Při masáži aromatickým jasmínovým olejem zažijete neopakovatelný zážitek, který potěší všechny vaše smysly. Funguje jako mírné antidepresivum a pomáhá udržet dobrou náladu. Má povzbuzující účinky, navozuje euforii, optimismus a celkovou tělesnou pohodu.

LEVANDULOVO MEDUŇKOVÁ

Levandule uklidňuje, ulevuje od bolesti a má velmi příznivý vliv na pokožku. Meduňka zahání nervové vypětí, strach a úzkost. Minimalizuje problémy s akné, má protizánětlivé vlastnosti. A velmi kladný vliv na kardiovaskulární systém.

RŮŽOVÉ DŘEVO S GERÁNIEM

Růžové dřevo harmonizuje psychiku, působí antidepresivně a uvolňuje svalovou ztuhlost, v jedinečné kombinaci se santalovým dřevem, ylan-ylang a geraniem.

ČOKOLÁDOVÁ