Jsem ráda, že Vás mohu přivítat na svých webových stránkách.

Svou profesi dělám déle jak 12 let, a stále více mě baví masírovat a starat se o Vaši pleť. Tato práce je mým koníčkem i posláním.

Už od dětství jsem věděla, že chci být kosmetičkou. Svůj sen jsem si splnila vystudovaním střední odborné školy, oboru kosmetička, a čas ukázal, že jsou i další možnosti v péči o tělo. Proto jsem si postupně doplňovala vzdělání v oboru masér a umělecký maskér. Získané zkušenosti v umělecké sféře ve Stavovském divadle, ve wellness centru a v salonech krásy, se staly pevným základem pro poskytování mé odborné profesionální péče. Dlouholetá praxe a zkušenosti v oblasti péče o tělo a pleť mi umožňuje velmi individuální přístup při řešení Vašich přání,  potíží a problémů formou sportovně regeneračních, aromatických, speciálních masáží a kosmetické péče. Znalost složení a účinků používaných přírodních kosmetických přípravků a olejů, je pro mne samozřejmostí, protože jejich správný výběr umocňuje účinky mé péče. Neustále získávám nové informace a vzdělávám se ve své profesi, protože mým cílem je celková péče o tělo a Vaše maximální spokojenost.

Má práce je mým splněným snem, a mám radost, že se jí mohu naplno věnovat.Těší mě, že se mi daří Vaše tělo uvést do rovnováhy, obnovit Vaši krásu a udržovat ji k Vaši spokojenosti.Věřím, že i příjemné prostředí provoněné přírodními esenciálními oleji, blahodárně přispěje k relaxaci a získání nové energie. S vděčností děkuji svým stálým zákazníkům,  ženám i mužům, kteří již dlouhou řadu let využívají mých masérských a kosmetických služeb. Věřte, že Vaše spokojenost a důvěra je pro mne stále velkou motivací. Děkuji Vám všem. 
 

Přeji Vám šťastný život ve zdravém těle a těším se na Vás

 

                                                                Veronika Šebková